ZİYARETLERİMİZ

Ziraat Fakültesinde Gerçekleştirilen Ziyaretimiz İçin Tıklayınız.

Çorlu Mühendislik Fakültesinde Gerçekleştirilen Ziyaretimiz İçin Tıklayınız.

Fen Edebiyat Fakültesi, Veteriner Fakültesi ile Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesinde Gerçekleştirilen Ziyaretimiz İçin Tıklayınız.

Tıp Fakültesinde Gerçekleştirilen Ziyaretimiz İçin Tıklayınız.

Çorlu Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Çorlu Meslek Yüksekokulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız. 

Veteriner Fakültesi, Şarköy Meslek Yüksekokulu ve Malkara Meslek Yüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Tıp Fakültesi, Türk Müziği Devlet Konservatuarı, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu ve Saray Meslekyüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Hayrabolu Meslek Yülksekokulu ve Muratlı Meslek Yüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Sağlık Yüksekokulu, Sağlık Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı ile İdari ve Mali İşleri Daire Başkanlığı Zİyaretleri İçin Tıklayınız.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi Ziyaretleri İçin Tıklayınız.

Enstitü Müdürlükleri, UYGAR Müdürlükleri, Personel Daire Başkanlığı, Yapı ve Teknik İşler Daire Başkanlığı ile Hukuk Müşavirliği  Ziyaretleri İçin Tıklayınız.