Performans Göstergeleri
Stratejik plan performans göstergeleri
2026 77 gösterge
Araştırma geliştirme P.G.1.4.1 Öğrencilerin dahil olduğu bilimsel proje sayısı 98 / 135 %72,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 15 | 19 | %126,7 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 10 | 4 | %40,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 8 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 3 | %300,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 8 | 2 | %25,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 3 | %30,0 |
| Tıp Fakültesi | 25 | 28 | %112,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 30 | 4 | %13,3 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 17 | 21 | %123,5 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 10 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.1 SCI, SSCI, SCI-Exp, AHCI indekslerince taranan dergilerdeki makale sayısı 156 / 620 %25,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 620 | 156 | %25,2 |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.2 SCI, SSCI, SCI-Exp, AHCI indeksleri dışında taranan dergilerdeki makale sayısı 176 / 620 %28,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 620 | 176 | %28,4 |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.3 Ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslarda sunulan bildiri sayısı 103 / 900 %11,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 900 | 103 | %11,4 |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.4 Ulusal ve uluslararası indeksli dergilerden gelen atıf sayısı 0 / 700 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 700 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.1 Uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 5 / 15 %33,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 3 | %75,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 5 | 1 | %20,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 1 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.2 Ulusal kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 17 / 48 %35,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 3 | 4 | %133,3 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 1 | – |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 12 | 8 | %66,7 |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 0 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.3 BAP kapsamında desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 44,5 / 88 %50,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 88 | 44,5 | %50,6 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.4 Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarı tarafından verilen hizmet sayısı 89 / 150 %59,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 150 | 89 | %59,3 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.5 Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarın tanıtım faaliyet sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.1 Üniversite-sanayi iş birliğinde yapılan Ar-Ge, Yenilik ve Tasarım projeleri sayısı 15 / 12 %125,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 12 | 15 | %125,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.2 Üniversite-sanayi iş birliği ile yapılan etkinlik sayısı 84 / 86 %97,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 3 | 1 | %33,3 |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 16 | 13 | %81,3 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 29 | %290,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 4 | 3 | %75,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 17 | 1 | %5,9 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 4 | 1 | %25,0 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 2 | %33,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 20 | 28 | %140,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.3 Üniversite-sanayi iş birliği protokol sayısı** 466 / 533 %87,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 7 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 16 | 24 | %150,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 5 | 15 | %300,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 72 | 59 | %81,9 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 6 | 11 | %183,3 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 300 | 103 | %34,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 81 | 101 | %124,7 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 40 | 153 | %382,5 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.1 Ulusal patent belge sayısı 1 / 4 %25,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 4 | 1 | %25,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.2 Uluslararası patent belge sayısı 1 / 1 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.3 Faydalı model/endüstriyel tasarım belge sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.4 Uluslararası iş birlikli patent belge sayısı 1 / 2 %50,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 2 | 1 | %50,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.5 Fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda yapılan faaliyet sayısı 10 / 15 %66,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 12 | 10 | %83,3 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.1 Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunan toplam girişimci şirket sayısı** 40 / 60 %66,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 60 | 40 | %66,7 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.2 Teknoloji Geliştirme Bölgesi kuluçkada bulunan girişimci şirket sayısı** 9 / 12 %75,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 12 | 9 | %75,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.3 Teknoloji Geliştirme Bölgesi kuluçkada/akademik girişim sayısı** 2 / 13 %15,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 13 | 2 | %15,4 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.4 Teknoloji Geliştirme Bölgesi ön kuluçka desteğinden yararlanan öğrenci sayısı** 7 / 6 %116,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 6 | 7 | %116,7 |
Araştırma geliştirme P.G.5.2.2 Üniversitemiz kütüphanelerindeki basılı kitap ve süreli yayın sayısı** 104.554 / 100.000 %104,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 100.000 | 104.554 | %104,6 |
Araştırma geliştirme P.G.5.2.3 Elektronik kitap ve süreli yayın sayısı** 1.005.121 / 450.000 %223,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 450.000 | 1.005.121 | %223,4 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.1. Eğiticilerin eğitimi programı kapsamında eğitim alan öğretim elemanı oranı 499,68 / 0,5 %99935,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 0,5 | 0,35 | %70,0 |
| Engelli Birimi | 0 | 999 | – |
Eğitim öğretim P.G.1.1.2. Disiplinlerarası lisansüstü program sayısı 12 / 12 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 4 | 4 | %100,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 3 | 3 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 5 | 5 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.3 ÇAP ve YANDAL yapan öğrenci sayısı 32 / 35 %91,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 35 | 32 | %91,4 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.4. İş dünyasının, mezunların yeterlilikleri ile ilgili memnuniyet oranı 0 / 83 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 83 | 0 | %0,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.5 YKS ile Üniversitemize yerleşen yeni öğrencilerin başarı sırası (sayısal) ortalaması 655.702,67 / 850.000 %77,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 850.000 | 655.702,67 | %77,1 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.1 Öğretim elemanlarının haftalık ders saati ortalaması** 13,86 / 18 %77,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 18 | 13,86 | %77,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.2 Lisans ve lisansüstü programlarda eğitim veren öğretim elemanı başına düşen öğrenci sayısı** 14,96 / 21 %71,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 21 | 14,96 | %71,2 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.3 Ön lisans programlarında eğitim veren öğretim elemanı başına düşen öğrenci sayısı** 10,68 / 19,78 %54,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 19,78 | 10,68 | %54,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.4 Akredite olan toplam program sayısı** 28 / 18 %155,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 18 | 28 | %155,6 |
Eğitim öğretim P.G.1.3.1 Programların doluluk oranı* 99,37 / 92 %108,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 92 | 99,37 | %108,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.3.2 Aday öğrenciler için yapılan tanıtım sayısı 19 / 58 %32,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ziraat Fakültesi | 5 | 2 | %40,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 5 | 1 | %20,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 0 | %0,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 3 | %150,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 9 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 5 | 3 | %60,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Hukuk Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.3.3 Üniversiteden ayrılan (mezunlar hariç) öğrenci sayısı 639 / 3.400 %18,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 3.400 | 639 | %18,8 |
Eğitim öğretim P.G.1.4.2 Öğrencilere yönelik düzenlenen kongre, konferans vb. etkinlik sayısı 236 / 255 %92,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 44 | 39 | %88,6 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 3 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 12 | 5 | %41,7 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 12 | %600,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 14 | 14 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 18 | 1 | %5,6 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 5 | 1 | %20,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 3 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 3 | 4 | %133,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 20 | 21 | %105,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 13 | 4 | %30,8 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 4 | 7 | %175,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 8 | 13 | %162,5 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 5 | 13 | %260,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 6 | 8 | %133,3 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 4 | %400,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 21 | 17 | %81,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 6 | 0 | %0,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 10 | 7 | %70,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 5 | 11 | %220,0 |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 20 | %100,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 4 | %200,0 |
| Hukuk Fakültesi | 8 | 10 | %125,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 10 | 7 | %70,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 3 | 6 | %200,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.4.3 Öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen etkinlik sayısı 259 / 200 %129,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 200 | 259 | %129,5 |
Eğitim öğretim P.G.3.3.1 Bölüm/ programlardaki yenilikçilik ve girişimcilik temalı ders sayısı** 37 / 53 %69,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 3 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 3 | 4 | %133,3 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 3 | 2 | %66,7 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 0 | %0,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 6 | 4 | %66,7 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 5 | 7 | %140,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 7 | 7 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 3 | 5 | %166,7 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.3.3.3 Girişimcilik temalı konularda verilen eğitim/seminer/konferans sayısı 22 / 39 %56,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 5 | 3 | %60,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 6 | 6 | %100,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 6 | 7 | %116,7 |
Eğitim öğretim P.G.4.3.4. Sürdürülebilirlik ile ilgili ders sayısı ve/veya sürdürülebilirlik içerikli ders sayısı** 27 / 19 %142,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 3 | %150,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 9 | %900,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Ziraat Fakültesi | 4 | 4 | %100,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 2 | 3 | %150,0 |
Eğitim öğretim P.G.5.1.2 Oryantasyon programlarından faydalanan personel sayısı 0 / 50 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 50 | 0 | %0,0 |
Toplumsal katkı P.G.1.4.4 Dezavantajlı grupta yer alan öğrencilere yönelik düzenlenen faaliyet sayısı 7 / 23 %30,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Engelli Birimi | 1 | 1 | %100,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 6 | 1 | %16,7 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
Toplumsal katkı P.G.4.1.1 Topluma katkı amaçlı düzenlenen faaliyet sayısı 225 / 224 %100,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 14 | 6 | %42,9 |
| İlahiyat Fakültesi | 19 | 34 | %178,9 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 30 | 14 | %46,7 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 10 | 6 | %60,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 5 | 2 | %40,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 4 | %400,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 10 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 7 | 6 | %85,7 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 10 | 13 | %130,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 23 | %1150,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 24 | 25 | %104,2 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 5 | 6 | %120,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 9 | 13 | %144,4 |
| Tıp Fakültesi | 14 | 18 | %128,6 |
| Veteriner Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 20 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 9 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 1 | 0 | %0,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 12 | %1200,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 5 | 4 | %80,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 5 | 4 | %80,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 8 | %80,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
Toplumsal katkı P.G.4.1.2 Topluma katkı amaçlı yürütülen proje sayısı 0 / 12 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 2 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.1.3 Uygulama ve araştırma merkezleri tarafından verilen sertifika sayısı 2.546 / 315 %808,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sürekli Eğitim Merkezi | 250 | 2.517 | %1006,8 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 65 | 28 | %43,1 |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 1 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.1.4 Uygulama ve araştırma merkezleri tarafından verilen belge sayısı 1.154 / 825 %139,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 33 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 124 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 30 | 0 | %0,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 75 | 13 | %17,3 |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 500 | 941 | %188,2 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 62 | 200 | %322,6 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.2.1 Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi hizmetlerinden yararlanan hasta sayısı 13.779 / 18.000 %76,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 18.000 | 13.779 | %76,6 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.2 Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi ayaktan ve yatarak tanı ve tedavi hizmetlerinden yararlanan hasta sayısı 691.404 / 520.000 %133,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 520.000 | 691.404 | %133,0 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.3 Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyat sayısı 25.626 / 40.000 %64,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 40.000 | 25.626 | %64,1 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.4 Veteriner Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde tedavi olan hayvan sayısı 2.679 / 1.500 %178,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.500 | 2.679 | %178,6 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.1 Kayıtlı olan toplam uluslararası öğrenci sayısı** 1.411 / 1.800 %78,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 1.800 | 1.411 | %78,4 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.2 Yapılan değişim programları anlaşmaları ve akademik iş birliği protokolleri sayısı** 13 / 10 %130,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 13 | %130,0 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.3 Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğrenci sayısı 23 / 35 %65,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 35 | 23 | %65,7 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.4 Uluslararası hareketlilik kapsamında gelen öğrenci sayısı 1 / 3 %33,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 3 | 1 | %33,3 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.5 Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğretim elemanı sayısı 10 / 13 %76,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 13 | 10 | %76,9 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.6 Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğretim elemanı sayısı 8 / 30 %26,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 30 | 8 | %26,7 |
Yönetim P.G.1.2.5 Engelsiz Üniversite Ödülleri kapsamında sahip olunan bayrak sayısı** 0 / 13 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Engelli Birimi | 13 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.1.3.4 Öğrenci başına düşen sosyal/sportif/kültürel alan** 0 / 1,07 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1,07 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.1.3.5 Üniversitenin sağladığı burslardan faydalanan öğrenci sayısı 553 / 450 %122,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 450 | 553 | %122,9 |
Yönetim P.G.1.4.5 Kısmi zamanlı öğrenci sayısı 59 / 115 %51,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 115 | 59 | %51,3 |
Yönetim P.G.3.3.2 İşletme ve Girişimcilik öğrenci topluluğuna üye olan öğrenci sayısı** 247 / 560 %44,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 560 | 247 | %44,1 |
Yönetim P.G.4.2.5 Hastanelerimizin genel memnuniyet oranı* 57,5 / 252 %22,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 92 | 92,5 | %100,5 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 75 | 80 | %106,7 |
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 85 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.4.3.1 Kişi başına düşen karbon ayak izi değeri** 0 / 59 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 59 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.4.3.2 Sıfır atık, yeşil kampüs ve çevrecilik alanlarında alınan ödül/belge sayısı** 0 / 13 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 13 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.4.3.3 Yeşil alan oranının artırılması, yeşil alanların korunması, bakımı ve iyileştirilmesine yönelik uygulama sayısı 8 / 15 %53,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 3 | 1 | %33,3 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.4.3.5 Yenilenebilir enerji kullanım oranı* 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.5.1.1 Üniversitemiz tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim sayısı 0 / 18 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 18 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.5.1.3 Akademik atama ve yükseltme için yapılan taltif tören sayısı 1 / 2 %50,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 2 | 1 | %50,0 |
Yönetim P.G.5.1.4 Akademik ve idari personel genel memnuniyet oranı* 78,2 / 80 %97,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 80 | 78,2 | %97,8 |
Yönetim P.G.5.1.5 İdari personel için açılan görevde yükselme veya unvan değişikliği sınav sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 1 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.5.2.1 Eğitim ve araştırma alanlarının toplam miktarı** 0 / 317.355 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 317.355 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.5.2.4 Öğrenci başına düşen erişime açık bilgisayar sayısı* 0,03 / 0,03 %120,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 0,03 | 0,03 | %120,0 |
Yönetim P.G.5.3.1 Kalite kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen faaliyet sayısı 584 / 1.687 %34,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Fakültesi | 12 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 48 | 37 | %77,1 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 48 | 16 | %33,3 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 48 | 15 | %31,3 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 12 | 10 | %83,3 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 48 | 27 | %56,3 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 48 | 8 | %16,7 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 48 | 19 | %39,6 |
| Hukuk Fakültesi | 48 | 17 | %35,4 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 48 | 30 | %62,5 |
| İlahiyat Fakültesi | 48 | 15 | %31,3 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 48 | 18 | %37,5 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 48 | 7 | %14,6 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 48 | 40 | %83,3 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 12 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 48 | 35 | %72,9 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 48 | 21 | %43,8 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 48 | 11 | %22,9 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 48 | 1 | %2,1 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 12 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 48 | 30 | %62,5 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 48 | 37 | %77,1 |
| Tıp Fakültesi | 48 | 8 | %16,7 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 75 | 20 | %26,7 |
| Veteriner Fakültesi | 48 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 48 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 48 | 36 | %75,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 12 | 5 | %41,7 |
| Personel Daire Başkanlığı | 12 | 2 | %16,7 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 12 | 6 | %50,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 84 | 25 | %29,8 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 10 | %83,3 |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 12 | 1 | %8,3 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 2 | %16,7 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 10 | %83,3 |
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 28 | 20 | %71,4 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 6 | %50,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 48 | 6 | %12,5 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 6 | %50,0 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 5 | %41,7 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 2 | %16,7 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 12 | 12 | %100,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 12 | 0 | %0,0 |
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 12 | 0 | %0,0 |
| Engelli Birimi | 12 | 0 | %0,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 12 | 2 | %16,7 |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 12 | 6 | %50,0 |
Yönetim P.G.5.3.2 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan birim sayısı** 3 / 3 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 3 | 3 | %100,0 |
Yönetim P.G.5.3.3 Dış paydaş faaliyet sayısı 169 / 171 %98,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 4 | 2 | %50,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 4 | %100,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 12 | %120,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 10 | 18 | %180,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 10 | 2 | %20,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 3 | 1 | %33,3 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 5 | %250,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 7 | 4 | %57,1 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 4 | %400,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 5 | 3 | %60,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 6 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 4 | %200,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 6 | 34 | %566,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 12 | 6 | %50,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 8 | %400,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 4 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 10 | 3 | %30,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 6 | 1 | %16,7 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 4 | 1 | %25,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 8 | 6 | %75,0 |
| Veteriner Fakültesi | 12 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 18 | 9 | %50,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 4 | 4 | %100,0 |
| Hukuk Fakültesi | 5 | 5 | %100,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 3 | 13 | %433,3 |
Yönetim P.G.5.3.4 İç paydaş faaliyet sayısı 209 / 293 %71,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 5 | 2 | %40,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 6 | 13 | %216,7 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 14 | 9 | %64,3 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 3 | 3 | %100,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 3 | 1 | %33,3 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 7 | %70,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 6 | %600,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 12 | 11 | %91,7 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 4 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 2 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 3 | 9 | %300,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 15 | 8 | %53,3 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 4 | %200,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 7 | %350,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 7 | %116,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 3 | 1 | %33,3 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 8 | 4 | %50,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 25 | 28 | %112,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 4 | 1 | %25,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 4 | %200,0 |
| Tıp Fakültesi | 3 | 3 | %100,0 |
| Veteriner Fakültesi | 12 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 6 | 2 | %33,3 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Ziraat Fakültesi | 18 | 9 | %50,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 84 | 24 | %28,6 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 12 | 6 | %50,0 |
| Hukuk Fakültesi | 5 | 16 | %320,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 2 | 10 | %500,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 12 | 4 | %33,3 |
2025 77 gösterge
Araştırma geliştirme P.G.1.4.1 Öğrencilerin dahil olduğu bilimsel proje sayısı 170 / 129 %131,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 14 | 15 | %107,1 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 10 | 11 | %110,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 5 | 2 | %40,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 6 | 2 | %33,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 3 | %30,0 |
| Tıp Fakültesi | 25 | 25 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 30 | 11 | %36,7 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 15 | 11 | %73,3 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 82 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.1 SCI, SSCI, SCI-Exp, AHCI indekslerince taranan dergilerdeki makale sayısı 2 / 734 %0,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 734 | 0 | %0,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 0 | 4 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.2 SCI, SSCI, SCI-Exp, AHCI indeksleri dışında taranan dergilerdeki makale sayısı 123 / 710 %17,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 710 | 123 | %17,3 |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.3 Ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslarda sunulan bildiri sayısı 95,5 / 1.016 %9,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 1.016 | 95,5 | %9,4 |
Araştırma geliştirme P.G.2.1.4 Ulusal ve uluslararası indeksli dergilerden gelen atıf sayısı 0 / 6.038 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 6.038 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.1 Uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 22 / 15 %146,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Veteriner Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 4 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 5 | 7 | %140,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 0 | 6 | – |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 1 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.2 Ulusal kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 66 / 47 %140,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 5 | 7 | %140,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 10 | 11 | %110,0 |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 35 | %175,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 0 | 10 | – |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.3 BAP kapsamında desteklenen Ar-Ge projesi sayısı 26 / 108 %24,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 108 | 26 | %24,1 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.4 Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarı tarafından verilen hizmet sayısı 186 / 245 %75,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 245 | 186 | %75,9 |
Araştırma geliştirme P.G.2.2.5 Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarın tanıtım faaliyet sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.1 Üniversite-sanayi iş birliğinde yapılan Ar-Ge, Yenilik ve Tasarım projeleri sayısı 13 / 13 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 13 | 13 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.2 Üniversite-sanayi iş birliği ile yapılan etkinlik sayısı 58 / 71 %81,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 15 | 21 | %140,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 20 | 5 | %25,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 5 | %500,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 4 | 4 | %100,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 16 | 10 | %62,5 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 4 | 4 | %100,0 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 5 | %83,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma geliştirme P.G.3.1.3 Üniversite-sanayi iş birliği protokol sayısı** 257 / 503 %51,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 6 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 15 | 3 | %20,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 5 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 70 | 59 | %84,3 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 6 | 1 | %16,7 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 290 | 1 | %0,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 71 | 39 | %54,9 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 35 | 154 | %440,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.1 Ulusal patent belge sayısı 1,5 / 5 %30,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 5 | 1,5 | %30,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.2 Uluslararası patent belge sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 0 | 0 | – |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.3 Faydalı model/endüstriyel tasarım belge sayısı 1 / 1 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.4 Uluslararası iş birlikli patent belge sayısı 1 / 1 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.2.5 Fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda yapılan faaliyet sayısı 14 / 15 %93,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 13 | 13 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.1 Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunan toplam girişimci şirket sayısı** 0 / 39 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 39 | 0 | %0,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.2 Teknoloji Geliştirme Bölgesi kuluçkada bulunan girişimci şirket sayısı** 13 / 13 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 13 | 13 | %100,0 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.3 Teknoloji Geliştirme Bölgesi kuluçkada/akademik girişim sayısı** 6,5 / 4 %162,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 4 | 6,5 | %162,5 |
Araştırma geliştirme P.G.3.4.4 Teknoloji Geliştirme Bölgesi ön kuluçka desteğinden yararlanan öğrenci sayısı** 4 / 5 %80,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 5 | 4 | %80,0 |
Araştırma geliştirme P.G.5.2.2 Üniversitemiz kütüphanelerindeki basılı kitap ve süreli yayın sayısı** 25.049,25 / 96.018 %26,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 96.018 | 25.049,25 | %26,1 |
Araştırma geliştirme P.G.5.2.3 Elektronik kitap ve süreli yayın sayısı** 511.927 / 511.927 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 511.927 | 511.927 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.1. Eğiticilerin eğitimi programı kapsamında eğitim alan öğretim elemanı oranı 32,1 / 0,35 %9171,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 0,35 | 32,1 | %9171,4 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.2. Disiplinlerarası lisansüstü program sayısı 12 / 12 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 4 | 4 | %100,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 3 | 3 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 5 | 5 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.3 ÇAP ve YANDAL yapan öğrenci sayısı 18 / 37 %48,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 37 | 18 | %48,6 |
Eğitim öğretim P.G.1.1.4. İş dünyasının, mezunların yeterlilikleri ile ilgili memnuniyet oranı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Eğitim öğretim P.G.1.1.5 YKS ile Üniversitemize yerleşen yeni öğrencilerin başarı sırası (sayısal) ortalaması 733.277,5 / 733.277 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 733.277 | 733.277,5 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.1 Öğretim elemanlarının haftalık ders saati ortalaması** 18,71 / 18,58 %100,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 18,58 | 18,71 | %100,7 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.2 Lisans ve lisansüstü programlarda eğitim veren öğretim elemanı başına düşen öğrenci sayısı** 23,59 / 23,59 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 23,59 | 23,59 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.3 Ön lisans programlarında eğitim veren öğretim elemanı başına düşen öğrenci sayısı** 19,41 / 19,04 %101,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 19,04 | 19,41 | %101,9 |
Eğitim öğretim P.G.1.2.4 Akredite olan toplam program sayısı** 18 / 18 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 18 | 18 | %100,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.3.1 Programların doluluk oranı* 95,05 / 91,23 %104,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 91,23 | 95,05 | %104,2 |
Eğitim öğretim P.G.1.3.2 Aday öğrenciler için yapılan tanıtım sayısı 62 / 56 %110,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ziraat Fakültesi | 5 | 6 | %120,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 5 | 3 | %60,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 2 | %200,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 2 | %66,7 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 4 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 7 | 11 | %157,1 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 5 | 7 | %140,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 4 | 7 | %175,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Tıp Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 3 | 3 | %100,0 |
| Hukuk Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
Eğitim öğretim P.G.1.3.3 Üniversiteden ayrılan (mezunlar hariç) öğrenci sayısı 982,75 / 3.752 %26,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 3.752 | 982,75 | %26,2 |
Eğitim öğretim P.G.1.4.2 Öğrencilere yönelik düzenlenen kongre, konferans vb. etkinlik sayısı 421 / 219 %192,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 44 | 72 | %163,6 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 1 | 17 | %1700,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 16 | %1600,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 4 | %200,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 12 | 12 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 16 | 11 | %68,8 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 5 | 9 | %180,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 3 | %150,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 3 | 5 | %166,7 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 42 | %420,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 13 | 18 | %138,5 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 10 | %1000,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 8 | 24 | %300,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 5 | 14 | %280,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 7 | 13 | %185,7 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 9 | %450,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 5 | %500,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 20 | 53 | %265,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 3 | %300,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 5 | 7 | %140,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 5 | %250,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 10 | 15 | %150,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 5 | 12 | %240,0 |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 24 | %120,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 3 | %150,0 |
| Hukuk Fakültesi | 7 | 1 | %14,3 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 10 | 0 | %0,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 2 | 13 | %650,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Eğitim öğretim P.G.1.4.3 Öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen etkinlik sayısı 328 / 186 %176,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 186 | 328 | %176,3 |
Eğitim öğretim P.G.3.3.1 Bölüm/ programlardaki yenilikçilik ve girişimcilik temalı ders sayısı** 44 / 53 %83,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 3 | 2 | %66,7 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 3 | %300,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 13 | %260,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 6 | 2 | %33,3 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 5 | %250,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 14 | -6 | %-42,9 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 4 | 5 | %125,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 5 | %250,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Eğitim öğretim P.G.3.3.3 Girişimcilik temalı konularda verilen eğitim/seminer/konferans sayısı 31 / 35 %88,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 3 | 11 | %366,7 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 10 | 7 | %70,0 |
Eğitim öğretim P.G.4.3.4. Sürdürülebilirlik ile ilgili ders sayısı ve/veya sürdürülebilirlik içerikli ders sayısı** 16 / 15 %106,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 4 | %400,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 4 | 4 | %100,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 2 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 0 | – |
Eğitim öğretim P.G.5.1.2 Oryantasyon programlarından faydalanan personel sayısı 3,5 / 50 %7,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 50 | 24,5 | %49,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 3 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 3 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 3,5 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 1,5 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 5 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 1 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 0 | 2 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 2 | – |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 3 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
Toplumsal katkı P.G.1.4.4 Dezavantajlı grupta yer alan öğrencilere yönelik düzenlenen faaliyet sayısı 42 / 21 %200,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Engelli Birimi | 1 | 3 | %300,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 3 | %300,0 |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 5 | %500,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 5 | 20 | %400,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal katkı P.G.4.1.1 Topluma katkı amaçlı düzenlenen faaliyet sayısı 159 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 3 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 5 | – |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 5 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 25 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 10 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 2 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 10 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 6 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 10 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 5 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 45 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 8 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 0 | 2 | – |
| Tıp Fakültesi | 0 | 14 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 3 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 3 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 1 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Hukuk Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.1.2 Topluma katkı amaçlı yürütülen proje sayısı 2 / 12 %16,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 1 | 1 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.1.3 Uygulama ve araştırma merkezleri tarafından verilen sertifika sayısı 181 / 200 %90,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sürekli Eğitim Merkezi | 135 | 0 | %0,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 65 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 18 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 7 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 25 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 3 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 8 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 20 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 15 | – |
| Tıp Fakültesi | 0 | 14 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 8 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 22 | – |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 5 | – |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 9 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 18 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 2 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 4 | – |
Toplumsal katkı P.G.4.1.4 Uygulama ve araştırma merkezleri tarafından verilen belge sayısı 2.848 / 589 %483,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 18 | 32 | %177,8 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 120 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 25 | 0 | %0,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 65 | 65 | %100,0 |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 300 | 2.751 | %917,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 60 | 0 | %0,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.1 Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi hizmetlerinden yararlanan hasta sayısı 19.397 / 6.600 %293,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 6.600 | 19.397 | %293,9 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.2 Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi ayaktan ve yatarak tanı ve tedavi hizmetlerinden yararlanan hasta sayısı 682.585 / 733.000 %93,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 733.000 | 682.585 | %93,1 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.3 Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen ameliyat sayısı 38.850 / 90.000 %43,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 90.000 | 38.850 | %43,2 |
Toplumsal katkı P.G.4.2.4 Veteriner Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde tedavi olan hayvan sayısı 1.093 / 1.000 %109,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.000 | 1.093 | %109,3 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.1 Kayıtlı olan toplam uluslararası öğrenci sayısı** 415,25 / 2.203 %18,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 2.203 | 415,25 | %18,8 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.2 Yapılan değişim programları anlaşmaları ve akademik iş birliği protokolleri sayısı** 7 / 16 %43,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 16 | 7 | %43,8 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.3 Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğrenci sayısı 10,67 / 25 %42,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 25 | 10,67 | %42,7 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.4 Uluslararası hareketlilik kapsamında gelen öğrenci sayısı 1,5 / 3 %50,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 3 | 1,5 | %50,0 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.5 Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğretim elemanı sayısı 5,25 / 14 %37,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 14 | 5,25 | %37,5 |
Uluslararasılaşma P.G.1.5.6 Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğretim elemanı sayısı 7 / 15 %46,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 15 | 7 | %46,7 |
Yönetim P.G.1.2.5 Engelsiz Üniversite Ödülleri kapsamında sahip olunan bayrak sayısı** 14 / 14 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Engelli Birimi | 14 | 14 | %100,0 |
Yönetim P.G.1.3.4 Öğrenci başına düşen sosyal/sportif/kültürel alan** 1,55 / 1,07 %144,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1,07 | 1,55 | %144,4 |
Yönetim P.G.1.3.5 Üniversitenin sağladığı burslardan faydalanan öğrenci sayısı 550 / 550 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 550 | 550 | %100,0 |
Yönetim P.G.1.4.5 Kısmi zamanlı öğrenci sayısı 61,25 / 147 %41,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 147 | 61,25 | %41,7 |
Yönetim P.G.3.3.2 İşletme ve Girişimcilik öğrenci topluluğuna üye olan öğrenci sayısı** 268 / 925 %29,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 925 | 268 | %29,0 |
Yönetim P.G.4.2.5 Hastanelerimizin genel memnuniyet oranı* 83,81 / 251 %33,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 90 | 91 | %101,1 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 75 | 72,5 | %96,7 |
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 86 | 87,93 | %102,2 |
Yönetim P.G.4.3.1 Kişi başına düşen karbon ayak izi değeri** 0 / 60 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 60 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.4.3.2 Sıfır atık, yeşil kampüs ve çevrecilik alanlarında alınan ödül/belge sayısı** 0,5 / 3 %16,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 3 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
Yönetim P.G.4.3.3 Yeşil alan oranının artırılması, yeşil alanların korunması, bakımı ve iyileştirilmesine yönelik uygulama sayısı 12 / 11 %109,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 3 | %300,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
Yönetim P.G.4.3.5 Yenilenebilir enerji kullanım oranı* 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
Yönetim P.G.5.1.1 Üniversitemiz tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim sayısı 7 / 7 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 7 | 7 | %100,0 |
Yönetim P.G.5.1.3 Akademik atama ve yükseltme için yapılan taltif tören sayısı 1 / 1 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 1 | 1 | %100,0 |
Yönetim P.G.5.1.4 Akademik ve idari personel genel memnuniyet oranı* 74,25 / 77 %96,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 77 | 77 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 100 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 75,7 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 0 | 3,86 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 85 | – |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 100 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 45,23 | – |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 0 | 95 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 73,33 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 81,45 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 0 | 69,08 | – |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 34,7 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 80,87 | – |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 0 | 90 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 74,16 | – |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 73,5 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 74 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 89 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 71,67 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 91,4 | – |
Yönetim P.G.5.1.5 İdari personel için açılan görevde yükselme veya unvan değişikliği sınav sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Personel Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
Yönetim P.G.5.2.1 Eğitim ve araştırma alanlarının toplam miktarı** 29.827,96 / 313.833 %9,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 313.833 | 56.804,91 | %18,1 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 2.851 | – |
Yönetim P.G.5.2.4 Öğrenci başına düşen erişime açık bilgisayar sayısı* 0,03 / 0,03 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 0,03 | 0,03 | %100,0 |
Yönetim P.G.5.3.1 Kalite kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen faaliyet sayısı 1.150 / 1.644 %70,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Fakültesi | 12 | 7 | %58,3 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 48 | 58 | %120,8 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 48 | 44 | %91,7 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 48 | 43 | %89,6 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 12 | 28 | %233,3 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 48 | 18 | %37,5 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 48 | 32 | %66,7 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 48 | 28 | %58,3 |
| Hukuk Fakültesi | 48 | 18 | %37,5 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 48 | 48 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 48 | 29 | %60,4 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 48 | 2 | %4,2 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 48 | 33 | %68,8 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 48 | 60 | %125,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 12 | 29 | %241,7 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 48 | 52 | %108,3 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 48 | 38 | %79,2 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 48 | 12 | %25,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 48 | 1 | %2,1 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 12 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 48 | 48 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 48 | 58 | %120,8 |
| Tıp Fakültesi | 48 | 24 | %50,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 48 | 54 | %112,5 |
| Veteriner Fakültesi | 48 | 17 | %35,4 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 48 | 53 | %110,4 |
| Ziraat Fakültesi | 48 | 36 | %75,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 12 | 12 | %100,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 12 | 6 | %50,0 |
| Personel Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 12 | 8 | %66,7 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 12 | 1 | %8,3 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 12 | 12 | %100,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 84 | 44 | %52,4 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 13 | %108,3 |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 5 | %41,7 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 1 | %8,3 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 1 | %8,3 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 2 | %16,7 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 12 | %100,0 |
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 12 | %100,0 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 12 | 66 | %550,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 12 | %100,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 48 | 21 | %43,8 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 12 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 22 | %183,3 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 6 | %50,0 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 12 | %100,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 12 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 12 | 0 | %0,0 |
| Çevre Yönetimi Komisyonu | 12 | 0 | %0,0 |
| Engelli Birimi | 12 | 0 | %0,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 12 | 0 | %0,0 |
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 12 | 0 | %0,0 |
Yönetim P.G.5.3.2 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan birim sayısı** 15 / 15 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 15 | 15 | %100,0 |
Yönetim P.G.5.3.3 Dış paydaş faaliyet sayısı 210 / 144 %145,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 3 | 1 | %33,3 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 4 | %100,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 3 | %300,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 18 | %180,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 10 | 18 | %180,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 10 | 6 | %60,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 3 | 6 | %200,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 17 | %1700,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 7 | 5 | %71,4 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 3 | 14 | %466,7 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 14 | %233,3 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 4 | %200,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4 | 2 | %50,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 15 | 8 | %53,3 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 4 | 6 | %150,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 13 | %650,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 5 | %250,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 6 | 9 | %150,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 4 | 12 | %300,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 10 | %1000,0 |
| Veteriner Fakültesi | 12 | 6 | %50,0 |
| Ziraat Fakültesi | 18 | 18 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Hukuk Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
Yönetim P.G.5.3.4 İç paydaş faaliyet sayısı 235 / 256 %91,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 5 | 4 | %80,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 5 | 20 | %400,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 3 | 1 | %33,3 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 12 | 11 | %91,7 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 3 | 0 | %0,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 2 | %20,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 4 | %400,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 3 | 7 | %233,3 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 4 | 4 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 2 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 9 | %900,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 15 | 12 | %80,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 5 | %500,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 3 | %150,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 13 | %216,7 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 1 | 4 | %400,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 4 | 8 | %200,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 25 | 36 | %144,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 4 | 7 | %175,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 2 | 5 | %250,0 |
| Tıp Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Veteriner Fakültesi | 12 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 6 | 7 | %116,7 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 6 | %300,0 |
| Ziraat Fakültesi | 18 | 18 | %100,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 84 | 20 | %23,8 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 12 | 15 | %125,0 |
| Hukuk Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 0 | 6 | – |
İzlem göstergeleri
2026 81 gösterge
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 1. Ulusal Kurum ve Kuruluşlarla ortak yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 24 / 75 %32,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 14 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 28 | 7 | %25,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 4 | 3 | %75,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 4 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 11 | 4 | %36,4 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 1 | %16,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 13. Birim tarafından gerçekleştirilen yayın sayısı 118 / 119 %99,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 18 | 39 | %216,7 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 6 | 6 | %100,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 70 | 71 | %101,4 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 12 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 16. Bölgeye yönelik yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 0 / 6 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 0 | %0,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 18. Laboratuvarın araştırma düzeneklerini kullanan öğretim elemanı sayısı 99 / 217 %45,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 200 | 89 | %44,5 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 6 | %120,0 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 4 | %40,0 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 2. Uluslararası Kurum ve Kuruluşlarla ortak yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 16 / 21 %76,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 3 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 3 | 7 | %233,3 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 3 | %75,0 |
| Tıp Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 3. Ulusal Kurum ve Kuruluşlarla ortak gerçekleştirilen etkinlik sayısı 155 / 194 %79,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 4 | %200,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 4 | %133,3 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 10 | 5 | %50,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 1 | 1 | %100,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 3 | 6 | %200,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 9 | %900,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 40 | 38 | %95,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 3 | %150,0 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 7 | 4 | %57,1 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 7 | 6 | %85,7 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 1 | %50,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 2 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 6 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 4 | 2 | %50,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 11 | %1100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 2 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 25 | 7 | %28,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 47 | 36 | %76,6 |
| Tıp Fakültesi | 5 | 4 | %80,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 10 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1 | 0 | %0,0 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 38. Islah edilen hat sayısı 0 / 50 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 39. Sürdürebilirlik faaliyetlerine yönelik desteklenen BAP proje Sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 4. Uluslararası Kurum ve Kuruluşlarla ortak gerçekleştirilen etkinlik sayısı 10 / 15 %66,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 2 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 3 | 1 | %33,3 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 40. Merkezde gerçekleştirilen deney sayısı 4 / 9 %44,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 9 | 4 | %44,4 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 48. Ulusal patent başvuru sayısı 3 / 4 %75,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 4 | 3 | %75,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 49. Lisanslanan patent / faydalı model / endüstriyel tasarım sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 1 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 5. Birim tarafından bağımsız yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı sayısı 45 / 85 %52,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 4 | %400,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 0 | %0,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 11 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 25 | 36 | %144,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 8 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 22 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 53. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen ulusal etkinlik sayısı (öğretim elemanlarının kurum içi ve dışı gerçekleştirdiği tüm etkinlikler olarak verilecektir.) 15 / 75 %20,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 75 | 15 | %20,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 54. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen uluslararası etkinlik sayısı (öğretim elemanlarının kurum içi ve dışı gerçekleştirdiği tüm etkinlikler olarak verilecektir.) 12 / 95 %12,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 95 | 12 | %12,6 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 55. Endeksli Dergilerde Yayımlanmış Yıllık Yayın Sayısı 1 / 5 %20,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 1 | %20,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 56. Yayınlanmış Uluslararası Kitap Sayısı 0 / 3 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 57. Yayınlanmış Ulusal Kitap Sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 58. Yayınlanmış Uluslararası Kitap Bölümü Sayısı 2 / 30 %6,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 30 | 2 | %6,7 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 59. Yayınlanmış Ulusal Kitap Bölümü Sayısı 3 / 5 %60,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 3 | %60,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 60. Uluslararası Kongrelerde Sunulan Toplam Bildiri Sayısı 4 / 30 %13,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 30 | 4 | %13,3 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 61. Ulusal Kongrelerde Sunulan Toplam Bildiri Sayısı 1 / 2 %50,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 62. Ulusal Hakemli Dergilerde Yayınlanan Toplam Makale Sayısı 0 / 12 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 12 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 63. SCI, SCI-Expanded, SSCI ve AHCI (ESCI dâhil) Harici Uluslararası Endeksli Dergilerde Yayımlanan Toplam Yayın Sayısı 2 / 15 %13,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 15 | 2 | %13,3 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 8. Birimin yürütücülüğünü üstlendiği ulusal sempozyum, kongre ve sanatsal sergi sayısı 80 / 51 %156,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 10 | 4 | %40,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 1 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 63 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 8 | 3 | %37,5 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 1 | %16,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 5 | 3 | %60,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 15 | 2 | %13,3 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 9. Birimin yürütücülüğünü üstlendiği uluslararası sempozyum, kongre ve sanatsal sergi sayısı 6 / 15 %40,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 2 | %33,3 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Tıp Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma Geliştirme -25.29 İG 77. Birim tarafından gerçekleştirilen yayın sayısı 0 / 10 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 10 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 10. Birim tarafından verilen eğitim sayısı 127 / 190 %66,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 7 | 2 | %28,6 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 2 | 5 | %250,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 3 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 4 | 6 | %150,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 6 | 0 | %0,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 2 | 1 | %50,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 5 | 3 | %60,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 14 | %1400,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 2 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 24 | 17 | %70,8 |
| İlahiyat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 7 | 31 | %442,9 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 5 | 4 | %80,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 4 | 2 | %50,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 12 | 0 | %0,0 |
| Personel Daire Başkanlığı | 5 | 8 | %160,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 7 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 35 | 4 | %11,4 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 5 | 2 | %40,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 8 | 2 | %25,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 0 | %0,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 2 | 1 | %50,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 3 | %150,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Tıp Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 2 | 0 | %0,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 10 | 6 | %60,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 34. Uzaktan eğitimle (öğrenciye) verilen ders sayısı 56 / 1.438 %3,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 3 | 30 | %1000,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 6 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 26 | 26 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.400 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 35. Uzaktan eğitim sisteminde kayıtlı materyal paylaşımı sayısı 96 / 2.240 %4,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 40 | 96 | %240,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2.200 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 36. Uzaktan eğitimle gerçekleştirilen sınav sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 37. Verilen uzaktan eğitim sayısı 952 / 381 %249,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 380 | 952 | %250,5 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 43. Kariyer planlama konusunda adaylara verilen danışmanlık hizmeti sayısı 0 / 45 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 30 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 15 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 44. Aday ve işveren platformuna yapılan kayıt sayısı 0 / 50 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 45. Aday ve işveren platformu üzerinden gerçekleşen aday-işveren buluşma sayısı 0 / 50 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 46. Mezun bilgi sistemine kayıtlı mezun öğrenci sayısı 0 / 2.050 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 50 | 0 | %0,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2.000 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 47. Mezun öğrenci genel memnuniyet oranı (%) 56,67 / 225 %25,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 70 | 85 | %121,4 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 70 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 85 | 85 | %100,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 6. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen etkinlik sayısı 273 / 501 %54,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 2 | 17 | %850,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 2 | 1 | %50,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 10 | 8 | %80,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 2 | %66,7 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 10 | 6 | %60,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 22 | 0 | %0,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 44 | 39 | %88,6 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 12 | 5 | %41,7 |
| Hukuk Fakültesi | 5 | 13 | %260,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 40 | 19 | %47,5 |
| İlahiyat Fakültesi | 45 | 35 | %77,8 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4 | 2 | %50,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 16 | 17 | %106,3 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 3 | %150,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 7 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 10 | 10 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 52 | 23 | %44,2 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 10 | 11 | %110,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 45 | 14 | %31,1 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 25 | 7 | %28,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 47 | 28 | %59,6 |
| Tıp Fakültesi | 7 | 2 | %28,6 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 15 | 6 | %40,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 7 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 3 | 0 | %0,0 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 45 | 4 | %8,9 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 66. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen ulusal etkinlik sayısı 14 / 75 %18,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 75 | 14 | %18,7 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 67. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen uluslararası etkinlik sayısı 9 / 95 %9,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 95 | 9 | %9,5 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 7. Staj yapan öğrenci sayısı 1.869 / 4.759 %39,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 20 | 0 | %0,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 285 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1.700 | 353 | %20,8 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 75 | 23 | %30,7 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 300 | 0 | %0,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 105 | 55 | %52,4 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 75 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 110 | 101 | %91,8 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 70 | 12 | %17,1 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 70 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 90 | 1 | %1,1 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 124 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 200 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 75 | 2 | %2,7 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 400 | 400 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 60 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 585 | 515 | %88,0 |
| Tıp Fakültesi | 160 | 170 | %106,3 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 80 | 77 | %96,3 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 175 | 160 | %91,4 |
Eğitim Öğretim -25.29 İG 84. İş dünyasının mezunların yeterliliklerine ilişkin memnuniyet oranı 0 / 85 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 85 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 12. Sürdürebilirlik ile ilgili düzenlenen etkinlik sayısı 29 / 26 %111,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 3 | %300,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 3 | %300,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 6 | %300,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 4 | %400,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 1 | %50,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 6 | %300,0 |
| Tıp Fakültesi | 4 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 5 | 2 | %40,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 14. Bölgeye yönelik yapılan iş birliği sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 15. Bölgeye yönelik gerçekleştirilen etkinlik sayısı 0 / 5 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 17. STK'larla yapılan iş birliği sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 20. Sağlık turizmi hasta / Turistin Sağlığı sayısı 59 / 170 %34,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 170 | 59 | %34,7 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 21. Sağlık turizmi / Turistin sağlığı gelirinin toplam sağlık gelirine oranı (%) 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 22. Sağlık turizmi / Turistin sağlığı hasta memnuniyet düzeyi (%) 0 / 85 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 85 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 23. Yoğunbakım yatak doluluk oranı (%) 89,01 / 90 %98,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 90 | 89,01 | %98,9 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 24. Hastaneye yapılan sevk işlem sayısı 3.532 / 7.450 %47,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2.750 | 1.016 | %36,9 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 4.700 | 2.516 | %53,5 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 25. Hastanenin yaptığı sevk işlem sayısı 146 / 430 %34,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 430 | 146 | %34,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 26. A1 Grubu Ameliyat sayısı 6 / 20 %30,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 20 | 6 | %30,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 27. A2 Grubu Ameliyat sayısı 69 / 110 %62,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 110 | 69 | %62,7 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 28. A3 Grubu Ameliyat sayısı 888 / 1.900 %46,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 1.900 | 888 | %46,7 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 29. B Grubu Ameliyat sayısı 3.370 / 6.500 %51,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 6.500 | 3.370 | %51,8 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 30. C Grubu Ameliyat sayısı 4.584 / 11.700 %39,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 11.700 | 4.584 | %39,2 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 30. Poliklinik hizmet sayısı 262.070 / 668.000 %39,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 18.000 | 6.775 | %37,6 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 650.000 | 255.295 | %39,3 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 31. D Grubu Ameliyat sayısı 4.823 / 20.050 %24,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 20.050 | 4.823 | %24,1 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 31. Günübirlik tedavi gören hasta sayısı 29.970 / 53.000 %56,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 18.000 | 6.775 | %37,6 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 35.000 | 23.195 | %66,3 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 32. Acil poliklinik başvuru sayısı 66.983 / 135.000 %49,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 135.000 | 66.983 | %49,6 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 33. Hastanede gerçekleşen ameliyat sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 70. Bağımlılıkla Mücadele Etkinlik Sayısı 20 / 31 %64,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 31 | 20 | %64,5 |
Toplumsal Katkı -25.29 İG 78. Bağımlılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen faaliyet sayısı 0 / 3 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 41. Türkiye Ulusal Ajansı tarafından tahsis edilen değişim programları (Erasmus) bütçesi (TL) 4.506.126,77 / 4.500.000 %100,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4.500.000 | 4.506.126,77 | %100,1 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 42. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından tahsis edilen değişim programları (Farabi/Mevlana) bütçesi (TL) 0 / 80.000 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 80.000 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 64. Yapılan değişim programları anlaşmaları ve işbirliği protokolleri sayısı 13 / 12 %108,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 12 | 13 | %108,3 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 68. Uluslararası değişim programları ve protokoller kapsamında üniversitemize gelen personel sayısı 10 / 43 %23,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 43 | 10 | %23,3 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 69. Uluslararası değişim programları ve protokoller kapsamında üniversitemizden giden personel sayısı 12 / 23 %52,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 23 | 12 | %52,2 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 71. Dış paydaş (TNKÜ öğrencileri) memnuniyet oranı 67,29 / 73 %92,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 73 | 67,29 | %92,2 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 72. İç paydaş (TNKÜ personelleri) memnuniyet oranı 77,86 / 74 %105,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 74 | 77,86 | %105,2 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 73. Dış paydaş (Yurtdışı partner kurumlar) memnuniyet oranı 78,88 / 68 %116,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 68 | 78,88 | %116,0 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 81. Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğrenci sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 83. Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğretim elemanı sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 79. Uluslararası değişim programları kapsamında gerçekleştirilen ikili anlaşma sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 80. Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğrenci sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 82. Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğretim elemanı sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
Yönetim 25.29 İG 19. Merkez tarafından sunulan mal ve hizmet gelirleri 643.648.560,88 / 196.555.001 %327,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 55.000.000 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.000.000 | 280.900,2 | %28,1 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 225.000 | 350.280 | %155,7 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 330.000 | 403.636,36 | %122,3 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 140.000.000 | 642.613.744,32 | %459,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Yönetim -25.29 İG 74. Akademik personel memnuniyet oranı 0 / 80 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 80 | 0 | %0,0 |
Yönetim -25.29 İG 75. İdari personel memnuniyet oranı 0 / 80 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 80 | 0 | %0,0 |
Yönetim -25.29 İG 76. Öğrenci memnuniyet oranı 0 / 80 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 80 | 0 | %0,0 |
2025 81 gösterge
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 1. Ulusal Kurum ve Kuruluşlarla ortak yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 42 / 71 %59,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 13 | 6 | %46,2 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 27 | 15 | %55,6 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Hukuk Fakültesi | 0 | 0 | – |
| İlahiyat Fakültesi | 4 | 4 | %100,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 10 | 3 | %30,0 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 5 | %83,3 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 3 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 1 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 13. Birim tarafından gerçekleştirilen yayın sayısı 142 / 117 %121,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 16 | 32 | %200,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 6 | 5 | %83,3 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 70 | 97 | %138,6 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 12 | 5 | %41,7 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 16. Bölgeye yönelik yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 3 / 7 %42,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 2 | %40,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 18. Laboratuvarın araştırma düzeneklerini kullanan öğretim elemanı sayısı 205 / 216 %94,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 200 | 186 | %93,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 5 | 10 | %200,0 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 9 | 9 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 2. Uluslararası Kurum ve Kuruluşlarla ortak yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı 15 / 18 %83,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 2 | 1 | %50,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Hukuk Fakültesi | 0 | 0 | – |
| İlahiyat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 3 | 6 | %200,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 4 | 3 | %75,0 |
| Tıp Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 3 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 3. Ulusal Kurum ve Kuruluşlarla ortak gerçekleştirilen etkinlik sayısı 274 / 180 %152,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Balkan Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 5 | %166,7 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 8 | 2 | %25,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 1 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 3 | 9 | %300,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 6 | %600,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 2 | %200,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 35 | 36 | %102,9 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 7 | %350,0 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 6 | 19 | %316,7 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 6 | 21 | %350,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 1 | 4 | %400,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 2 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 6 | 8 | %133,3 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 4 | 10 | %250,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 1 | 14 | %1400,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 25 | 25 | %100,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 45 | 47 | %104,4 |
| Tıp Fakültesi | 4 | 3 | %75,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 10 | 2 | %20,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 39 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 38. Islah edilen hat sayısı 0 / 50 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 39. Sürdürebilirlik faaliyetlerine yönelik desteklenen BAP proje Sayısı 0,1 / 1 %9,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi | 1 | 0,1 | %9,8 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 4. Uluslararası Kurum ve Kuruluşlarla ortak gerçekleştirilen etkinlik sayısı 28 / 12 %233,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 16 | %800,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 0 | 1 | – |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 6 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 40. Merkezde gerçekleştirilen deney sayısı 9 / 9 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 9 | 9 | %100,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 48. Ulusal patent başvuru sayısı 10 / 4 %250,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 4 | 10 | %250,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 49. Lisanslanan patent / faydalı model / endüstriyel tasarım sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Üniversite-Sanayi İşbirliği, Patent ve Lisans Destek Koordinatörlüğü | 1 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 5. Birim tarafından bağımsız yürütülen proje ve/veya araştırma sayısı sayısı 117 / 80 %146,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 0 | %0,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 11 | 9 | %81,8 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 2 | %40,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 23 | 18 | %78,3 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 8 | 48 | %600,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 20 | 35 | %175,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 1 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 0 | 2 | – |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 53. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen ulusal etkinlik sayısı (öğretim elemanlarının kurum içi ve dışı gerçekleştirdiği tüm etkinlikler olarak verilecektir.) 47 / 70 %67,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 70 | 47 | %67,1 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 54. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen uluslararası etkinlik sayısı (öğretim elemanlarının kurum içi ve dışı gerçekleştirdiği tüm etkinlikler olarak verilecektir.) 47 / 90 %52,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 90 | 47 | %52,2 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 55. Endeksli Dergilerde Yayımlanmış Yıllık Yayın Sayısı 2 / 5 %40,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 2 | %40,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 56. Yayınlanmış Uluslararası Kitap Sayısı 0 / 3 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 57. Yayınlanmış Ulusal Kitap Sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 58. Yayınlanmış Uluslararası Kitap Bölümü Sayısı 18 / 30 %60,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 30 | 18 | %60,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 59. Yayınlanmış Ulusal Kitap Bölümü Sayısı 3 / 5 %60,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 5 | 3 | %60,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 60. Uluslararası Kongrelerde Sunulan Toplam Bildiri Sayısı 26 / 30 %86,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 30 | 26 | %86,7 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 61. Ulusal Kongrelerde Sunulan Toplam Bildiri Sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 0 | %0,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 62. Ulusal Hakemli Dergilerde Yayınlanan Toplam Makale Sayısı 5 / 10 %50,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 10 | 5 | %50,0 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 63. SCI, SCI-Expanded, SSCI ve AHCI (ESCI dâhil) Harici Uluslararası Endeksli Dergilerde Yayımlanan Toplam Yayın Sayısı 8 / 15 %53,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 15 | 8 | %53,3 |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 8. Birimin yürütücülüğünü üstlendiği ulusal sempozyum, kongre ve sanatsal sergi sayısı 31 / 46 %67,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 10 | 5 | %50,0 |
| Hukuk Fakültesi | 0 | 0 | – |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 2 | 4 | %200,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 7 | 1 | %14,3 |
| Tıp Fakültesi | 5 | 1 | %20,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 5 | 19 | %380,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 14 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme 25.29 İG 9. Birimin yürütücülüğünü üstlendiği uluslararası sempozyum, kongre ve sanatsal sergi sayısı 11 / 14 %78,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 6 | 6 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 1 | 2 | %200,0 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Tıp Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 1 | 0 | %0,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
Araştırma Geliştirme -25.29 İG 77. Birim tarafından gerçekleştirilen yayın sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 10. Birim tarafından verilen eğitim sayısı 238 / 183 %130,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 10 | %200,0 |
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 8 | %800,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 3 | 2 | %66,7 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 4 | 32 | %800,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 2 | 3 | %150,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 2 | 2 | %100,0 |
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 6 | 0 | %0,0 |
| Fen Bilimleri Enstitüsü | 2 | 2 | %100,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 4 | 3 | %75,0 |
| Hukuk Fakültesi | 1 | 6 | %600,0 |
| İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı | 5 | 2 | %40,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 24 | 36 | %150,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 3 | 2 | %66,7 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 6 | 10 | %166,7 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 5 | 1 | %20,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 3 | 9 | %300,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 10 | 20 | %200,0 |
| Personel Daire Başkanlığı | 5 | 2 | %40,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 7 | 19 | %271,4 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 35 | 3 | %8,6 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 5 | 7 | %140,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 8 | 8 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 0 | %0,0 |
| Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı | 2 | 2 | %100,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 8 | %400,0 |
| Tıp Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 3 | %100,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Veteriner Fakültesi | 1 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 10 | 4 | %40,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 1 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 2 | – |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 0 | 17 | – |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 34. Uzaktan eğitimle (öğrenciye) verilen ders sayısı 5.222 / 1.438 %363,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 3 | 24 | %800,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 6 | 33 | %550,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 26 | 42 | %161,5 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 3 | 3 | %100,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.400 | 5.120 | %365,7 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 35. Uzaktan eğitim sisteminde kayıtlı materyal paylaşımı sayısı 7.243 / 2.240 %323,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 40 | 42 | %105,0 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2.200 | 7.201 | %327,3 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 36. Uzaktan eğitimle gerçekleştirilen sınav sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 37. Verilen uzaktan eğitim sayısı 518 / 381 %136,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 380 | 516 | %135,8 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 2 | %200,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 43. Kariyer planlama konusunda adaylara verilen danışmanlık hizmeti sayısı 31 / 45 %68,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 30 | 28 | %93,3 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 15 | 3 | %20,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 44. Aday ve işveren platformuna yapılan kayıt sayısı 20 / 50 %40,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 20 | %40,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 45. Aday ve işveren platformu üzerinden gerçekleşen aday-işveren buluşma sayısı 16 / 50 %32,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 50 | 16 | %32,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 46. Mezun bilgi sistemine kayıtlı mezun öğrenci sayısı 4 / 1.623 %0,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 50 | 4 | %8,0 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1.573 | 0 | %0,0 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 47. Mezun öğrenci genel memnuniyet oranı (%) 26,89 / 225 %12,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 70 | 36,93 | %52,8 |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 70 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 85 | 43,75 | %51,5 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 6. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen etkinlik sayısı 511 / 489 %104,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 1 | 7 | %700,0 |
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 2 | 3 | %150,0 |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 10 | 43 | %430,0 |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 3 | 3 | %100,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 8 | 3 | %37,5 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 20 | 4 | %20,0 |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 44 | 72 | %163,6 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 11 | 11 | %100,0 |
| Hukuk Fakültesi | 5 | 12 | %240,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 40 | 37 | %92,5 |
| İlahiyat Fakültesi | 45 | 24 | %53,3 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4 | 11 | %275,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 15 | 24 | %160,0 |
| Proje Ofisi Koordinatörlüğü | 2 | 2 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 7 | 18 | %257,1 |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 10 | 12 | %120,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 50 | 52 | %104,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 10 | 6 | %60,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 45 | 36 | %80,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 5 | 2 | %40,0 |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 25 | 0 | %0,0 |
| Tekirdağ Kültür-Tarih-Sanat Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 3 | %150,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 45 | 45 | %100,0 |
| Tıp Fakültesi | 6 | 4 | %66,7 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 15 | 17 | %113,3 |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 7 | 2 | %28,6 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 3 | 4 | %133,3 |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 2 | %100,0 |
| Ziraat Fakültesi | 45 | 26 | %57,8 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 0 | 1 | – |
| Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 22 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 2 | – |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 66. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen ulusal etkinlik sayısı 47 / 70 %67,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 70 | 47 | %67,1 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 67. Birim tarafından bağımsız gerçekleştirilen uluslararası etkinlik sayısı 47 / 90 %52,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 90 | 47 | %52,2 |
Eğitim Öğretim 25.29 İG 7. Staj yapan öğrenci sayısı 333 / 4.571 %7,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Barbaros Denizcilik Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Çorlu Meslek Yüksekokulu | 280 | 0 | %0,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1.700 | 0 | %0,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Fen - Edebiyat Fakültesi | 75 | 0 | %0,0 |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 300 | 1 | %0,3 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 80 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 75 | 0 | %0,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 125 | 0 | %0,0 |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 70 | 0 | %0,0 |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 70 | 0 | %0,0 |
| Muratlı Meslek Yüksekokulu | 80 | 80 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 124 | 0 | %0,0 |
| Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu | 80 | 0 | %0,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 75 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 400 | 0 | %0,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 50 | 0 | %0,0 |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 585 | 0 | %0,0 |
| Tıp Fakültesi | 159 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 75 | 0 | %0,0 |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 168 | 0 | %0,0 |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 2 | – |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 0 | 250 | – |
| Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Eğitim Öğretim -25.29 İG 84. İş dünyasının mezunların yeterliliklerine ilişkin memnuniyet oranı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 12. Sürdürebilirlik ile ilgili düzenlenen etkinlik sayısı 34 / 24 %141,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Çerkezköy Meslek Yüksekokulu | 1 | 2 | %200,0 |
| Çorlu Mühendislik Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Diş Hekimliği Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | 2 | 3 | %150,0 |
| Hayrabolu Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| İlahiyat Fakültesi | 2 | 1 | %50,0 |
| Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Malkara Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Sağlık Bilimleri Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Sağlık Bilimleri Fakültesi | 1 | 1 | %100,0 |
| Saray Meslek Yüksekokulu | 1 | 0 | %0,0 |
| Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Spor Bilimleri Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Şarköy Meslek Yüksekokulu | 0 | 0 | – |
| Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu | 2 | 2 | %100,0 |
| Tıp Fakültesi | 3 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Veteriner Fakültesi | 0 | 0 | – |
| Yabancı Diller Yüksekokulu | 1 | 1 | %100,0 |
| Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı | 0 | 0 | – |
| Ziraat Fakültesi | 5 | 5 | %100,0 |
| Sosyal Bilimler Enstitüsü | 0 | 0 | – |
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 1 | – |
| Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı | 0 | 13 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 14. Bölgeye yönelik yapılan iş birliği sayısı 0 / 2 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 15. Bölgeye yönelik gerçekleştirilen etkinlik sayısı 5 / 5 %100,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 0 | %0,0 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2 | 1 | %50,0 |
| Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
| Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 3 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 17. STK'larla yapılan iş birliği sayısı 0 / 1 %0,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Yerel Yönetimler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 0 | %0,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 20. Sağlık turizmi hasta / Turistin Sağlığı sayısı 118 / 150 %78,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 150 | 118 | %78,7 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 21. Sağlık turizmi / Turistin sağlığı gelirinin toplam sağlık gelirine oranı (%) 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 22. Sağlık turizmi / Turistin sağlığı hasta memnuniyet düzeyi (%) 43,96 / 85 %51,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 85 | 87,93 | %103,4 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 23. Yoğunbakım yatak doluluk oranı (%) 6,38 / 85 %7,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 85 | 6,38 | %7,5 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 24. Hastaneye yapılan sevk işlem sayısı 8.633 / 7.200 %119,9
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 2.700 | 4.060 | %150,4 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 4.500 | 4.573 | %101,6 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 25. Hastanenin yaptığı sevk işlem sayısı 434 / 400 %108,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 400 | 434 | %108,5 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 26. A1 Grubu Ameliyat sayısı 12 / 18 %66,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 18 | 12 | %66,7 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 27. A2 Grubu Ameliyat sayısı 92 / 105 %87,6
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 105 | 92 | %87,6 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 28. A3 Grubu Ameliyat sayısı 1.479 / 1.700 %87,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 1.700 | 1.479 | %87,0 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 29. B Grubu Ameliyat sayısı 6.280 / 6.400 %98,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 6.400 | 6.280 | %98,1 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 30. C Grubu Ameliyat sayısı 9.222 / 11.500 %80,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 11.500 | 9.222 | %80,2 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 30. Poliklinik hizmet sayısı 490.612 / 642.000 %76,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 17.000 | 19.397 | %114,1 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 625.000 | 471.215 | %75,4 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 31. D Grubu Ameliyat sayısı 9.122 / 19.900 %45,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 19.900 | 9.122 | %45,8 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 31. Günübirlik tedavi gören hasta sayısı 59.175 / 49.000 %120,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 17.000 | 19.397 | %114,1 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 32.000 | 39.778 | %124,3 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 32. Acil poliklinik başvuru sayısı 144.096 / 130.000 %110,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 130.000 | 144.096 | %110,8 |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 33. Hastanede gerçekleşen ameliyat sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Toplumsal Katkı 25.29 İG 70. Bağımlılıkla Mücadele Etkinlik Sayısı 33 / 21 %157,1
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı | 21 | 33 | %157,1 |
Toplumsal Katkı -25.29 İG 78. Bağımlılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen faaliyet sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 41. Türkiye Ulusal Ajansı tarafından tahsis edilen değişim programları (Erasmus) bütçesi (TL) 6.753.324,06 / 4.000.000 %168,8
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4.000.000 | 6.753.324,06 | %168,8 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 42. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından tahsis edilen değişim programları (Farabi/Mevlana) bütçesi (TL) 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 64. Yapılan değişim programları anlaşmaları ve işbirliği protokolleri sayısı 28 / 10 %280,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 10 | 28 | %280,0 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 68. Uluslararası değişim programları ve protokoller kapsamında üniversitemize gelen personel sayısı 29 / 40 %72,5
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 40 | 29 | %72,5 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 69. Uluslararası değişim programları ve protokoller kapsamında üniversitemizden giden personel sayısı 22 / 20 %110,0
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 20 | 22 | %110,0 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 71. Dış paydaş (TNKÜ öğrencileri) memnuniyet oranı 6,08 / 70 %8,7
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 70 | 6,08 | %8,7 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 72. İç paydaş (TNKÜ personelleri) memnuniyet oranı 6,42 / 70 %9,2
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 70 | 6,42 | %9,2 |
Uluslararasılaşma 25.29 İG 73. Dış paydaş (Yurtdışı partner kurumlar) memnuniyet oranı 6,67 / 65 %10,3
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi | 65 | 6,67 | %10,3 |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 81. Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğrenci sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 83. Uluslararası değişim programları kapsamında gelen öğretim elemanı sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 79. Uluslararası değişim programları kapsamında gerçekleştirilen ikili anlaşma sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 80. Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğrenci sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Uluslararasılaşma -25.29 İG 82. Uluslararası değişim programları kapsamında gönderilen öğretim elemanı sayısı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Yönetim 25.29 İG 19. Merkez tarafından sunulan mal ve hizmet gelirleri 142.175.026,76 / 125.320.001 %113,4
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi | 4.000.000 | 20.343.281,03 | %508,6 |
| Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi | 800.000 | 694.167,08 | %86,8 |
| Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi | 200.000 | 265.341,6 | %132,7 |
| Spor Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi | 0 | 0 | – |
| Sürekli Eğitim Merkezi | 320.000 | 380.681,78 | %119,0 |
| Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi | 120.000.000 | 120.491.554,27 | %100,4 |
| Trakya Tohumculuk Vadisi Uygulama ve Araştırma Merkezi | 1 | 1 | %100,0 |
Yönetim -25.29 İG 74. Akademik personel memnuniyet oranı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Yönetim -25.29 İG 75. İdari personel memnuniyet oranı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |
Yönetim -25.29 İG 76. Öğrenci memnuniyet oranı 0 / 0 –
| Birim | Hedef | Gerçekleşme | Oran |
|---|---|---|---|
| Türk Müziği Devlet Konservatuvarı | 0 | 0 | – |